Promocje
Torebka ze sznurka - Majka (lawendowa)
Torebka ze sznurka - Majka (lawendowa)
219,00 zł 149,00 zł
szt.
Opaska prosta - GÓRSKA OWCA PODHALAŃSKA (oliwkowa)
Opaska prosta - GÓRSKA OWCA PODHALAŃSKA (oliwkowa)
99,00 zł 39,00 zł
szt.
Wełniana poszewka na poduszkę - jasnoszara
Wełniana poszewka na poduszkę - jasnoszara
79,00 zł 49,00 zł
szt.
Klapki skórzane bez palców (36)
Klapki skórzane bez palców (36)
79,00 zł 39,00 zł
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin Voucher

Regulamin realizacji „Voucherów Gąsienicowa.pl”

 

§1 Definicje

 

Wystawca, Sprzedawca – KATARZYNA GĄSIENICA, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą GĄSIENICOWA Katarzyna Gąsienica, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 8161688431, nr REGON 386024702 , ul. Ornak 1, 34-500 Zakopane.
Regulamin – niniejszy regulamin korzystania z Vouchera.
Konto – uregulowana odrębnym regulaminem nieodpłatna funkcja Sklepu (usługa świadczona drogą elektroniczną), dzięki której Kupujący może założyć w Sklepie swoje indywidualne Konto.
Konsument – konsument w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Klient  – osoba fizyczna lub firma, która nabyła od Wydawcy Voucher.
Okaziciel – każdy posiadacz Vouchera wystawionego przez Wystawcę.
Sklep – sklep internetowy Gasienicowa prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem www.Gasienicowa.pl
Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży zawierana albo zawarta między Klientem, a Sprzedawcą w Sklepie.
Voucher – dokument z kodem, który uprawnia Okaziciela do jego realizacji tylko i wyłącznie w sklepie www.Gasienicowa.pl. Każdy voucher posiada unikalny kod, wartość nominalną oraz datę ważności. Voucher nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego.

 

§2 Warunki korzystania z Vouchera

 

 1. Voucher może zostać zrealizowany tylko i wyłącznie w Sklepie Gasienicowa.pl
 2. Voucher wystawiony przez Wystawcę jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty wystawienia określonej na Voucherze w polu „data wystawienia” (termin ważności vouchera).
 3. Wysokość wartości rabatu jest określona na Voucherze w polu „Wartość bonu”.
 4. Voucher posiada jednorazowy unikalny kod znajdujący się na Voucherze w polu „Twój kod rabatowy”, który wpisany w koszyku zamówienia w polu „Mam Kupon rabatowy” w trakcie zamówienia realizuje Voucher powodując rabat o wartości vouchera. Klient nie jest upoważniony do ponownego wykorzystania Vouchera.
 5. Okaziciel Vouchera jest uprawiony do jednorazowego jego wykorzystania w wyznaczonym terminie (termin ważności vouchera) oraz w wysokości rabatu określonego w nim poprzez zakup produktów w Sklepie Wystawcy zgodnie z niniejszym Regulaminem.
 6. Voucher zastępuje w Sklepie środki pieniężne o wyżej określonych warunkach celem dokonania płatności tytułem Umowy Sprzedaży, jednakże Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 7. Klient posiada prawo do zrealizowania Vouchera w przypadku Umowy Sprzedaży, której wartość przekracza nominalną wartość Vouchera, z zastrzeżeniem, że w takim przypadku Klient jest zobowiązany uiścić pozostałą część wartości zamówienia z dostępnych sposobów płatności w Sklepie. Jeżeli wartość Umowy Sprzedaży jest mniejsza niż wartość realizowanego Vouchera, Klient nie jest uprawniony do otrzymania stanowiących różnicy środków pieniężnych pomiędzy wartością Umowy Sprzedaży a wartością Vouchera.
 8. Gdy Klient dokonuje zwrotu Produktu zakupionego tytułem zawartej Umowy Sprzedaży w Sklepie, Wystawca Vouchera dokonuje zwrotu środków zwracanego Produktu na Voucher.

 

§3 Postanowienia końcowe

 

 1. Okaziciel korzystający z Vouchera oraz Klient nabywający Voucher oświadczają, że zapoznali się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptując jego treść w całości i zobowiązują się przestrzegać jego zapisów.
 2. Dokładne zasady zwrotów i reklamacji dostępne są w regulaminie Sklepu dostępnym pod adresem www.Gasienicowa.pl/Regulaminy.
 3. W przypadku postępowania reklamacyjnego związanego z korzystaniem z Vouchera wymagany jest kontakt z Sklepem: sklep@gasienicowa.pl
 4. Wystawca nie ponosi odpowiedzialności za Vouchery, które zostały uszkodzone lub skradzione.
 5. Wystawca Vouchera zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie bez podawania przyczyn w dowolnym wybranym przez siebie czasie. Okaziciel oraz Nabywca będą powiadomieni o aktualizacji wersji Regulaminu poprzez stronę Sklepu gasienicowa.pl.
 6. Próba odsprzedaży lub odsprzedaż Vouchera unieważnia go bez możliwości zwrotu poniesionych z tego tytułu kosztów.
 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowane zostaną przepisy KC oraz inne właściwie przepisy prawa polskiego.
 8. Regulamin obowiązuje od dnia 1 Listopada 2020 roku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl