Promocje
Klapki Zakopianki - szare z białym futrem, szary fiołek (36)
Klapki Zakopianki - szare z białym futrem, szary fiołek (36)

129,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Klapki damskie - panterka
Klapki damskie - panterka

35,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Bambosze Zakopianki Mapety - włochate czerwone
Bambosze Zakopianki Mapety - włochate czerwone

79,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Spodenki z góralskiej chusty - szare z kwiatami i złotem
Spodenki z góralskiej chusty - szare z kwiatami i złotem

65,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

szt.
Produkt dnia
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin Voucher

Regulamin realizacji „Voucherów Gąsienicowa.pl”

 

§1 Definicje

 

Wystawca, Sprzedawca – KATARZYNA GĄSIENICA, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą GĄSIENICOWA Katarzyna Gąsienica, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 8161688431, nr REGON 386024702 , ul. Ornak 1, 34-500 Zakopane.
Regulamin – niniejszy regulamin korzystania z Vouchera.
Konto – uregulowana odrębnym regulaminem nieodpłatna funkcja Sklepu (usługa świadczona drogą elektroniczną), dzięki której Kupujący może założyć w Sklepie swoje indywidualne Konto.
Konsument – konsument w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Klient  – osoba fizyczna lub firma, która nabyła od Wydawcy Voucher.
Okaziciel – każdy posiadacz Vouchera wystawionego przez Wystawcę.
Sklep – sklep internetowy Gasienicowa prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem www.Gasienicowa.pl
Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży zawierana albo zawarta między Klientem, a Sprzedawcą w Sklepie.
Voucher – dokument z kodem, który uprawnia Okaziciela do jego realizacji tylko i wyłącznie w sklepie www.Gasienicowa.pl. Każdy voucher posiada unikalny kod, wartość nominalną oraz datę ważności. Voucher nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego.

 

§2 Warunki korzystania z Vouchera

 

 1. Voucher może zostać zrealizowany tylko i wyłącznie w Sklepie Gasienicowa.pl
 2. Voucher wystawiony przez Wystawcę jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty wystawienia określonej na Voucherze w polu „data wystawienia” (termin ważności vouchera).
 3. Wysokość wartości rabatu jest określona na Voucherze w polu „Wartość bonu”.
 4. Voucher posiada jednorazowy unikalny kod znajdujący się na Voucherze w polu „Twój kod rabatowy”, który wpisany w koszyku zamówienia w polu „Mam Kupon rabatowy” w trakcie zamówienia realizuje Voucher powodując rabat o wartości vouchera. Klient nie jest upoważniony do ponownego wykorzystania Vouchera.
 5. Okaziciel Vouchera jest uprawiony do jednorazowego jego wykorzystania w wyznaczonym terminie (termin ważności vouchera) oraz w wysokości rabatu określonego w nim poprzez zakup produktów w Sklepie Wystawcy zgodnie z niniejszym Regulaminem.
 6. Voucher zastępuje w Sklepie środki pieniężne o wyżej określonych warunkach celem dokonania płatności tytułem Umowy Sprzedaży, jednakże Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 7. Klient posiada prawo do zrealizowania Vouchera w przypadku Umowy Sprzedaży, której wartość przekracza nominalną wartość Vouchera, z zastrzeżeniem, że w takim przypadku Klient jest zobowiązany uiścić pozostałą część wartości zamówienia z dostępnych sposobów płatności w Sklepie. Jeżeli wartość Umowy Sprzedaży jest mniejsza niż wartość realizowanego Vouchera, Klient nie jest uprawniony do otrzymania stanowiących różnicy środków pieniężnych pomiędzy wartością Umowy Sprzedaży a wartością Vouchera.
 8. Gdy Klient dokonuje zwrotu Produktu zakupionego tytułem zawartej Umowy Sprzedaży w Sklepie, Wystawca Vouchera dokonuje zwrotu środków zwracanego Produktu na Voucher.

 

§3 Postanowienia końcowe

 

 1. Okaziciel korzystający z Vouchera oraz Klient nabywający Voucher oświadczają, że zapoznali się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptując jego treść w całości i zobowiązują się przestrzegać jego zapisów.
 2. Dokładne zasady zwrotów i reklamacji dostępne są w regulaminie Sklepu dostępnym pod adresem www.Gasienicowa.pl/Regulaminy.
 3. W przypadku postępowania reklamacyjnego związanego z korzystaniem z Vouchera wymagany jest kontakt z Sklepem: sklep@gasienicowa.pl
 4. Wystawca nie ponosi odpowiedzialności za Vouchery, które zostały uszkodzone lub skradzione.
 5. Wystawca Vouchera zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie bez podawania przyczyn w dowolnym wybranym przez siebie czasie. Okaziciel oraz Nabywca będą powiadomieni o aktualizacji wersji Regulaminu poprzez stronę Sklepu gasienicowa.pl.
 6. Próba odsprzedaży lub odsprzedaż Vouchera unieważnia go bez możliwości zwrotu poniesionych z tego tytułu kosztów.
 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowane zostaną przepisy KC oraz inne właściwie przepisy prawa polskiego.
 8. Regulamin obowiązuje od dnia 1 Listopada 2020 roku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl